Odesílání abstrakt

Abstrakta přednášek a posterů na XV. celostátní konferenci se odesílají pouze online prostřednictvím těchto webových stránek.

Zadat nový abstrakt je možné pouze jako přihlášený uživatel. Abyste se mohli přihlásit, je nutné mít na tomto webu vytvořený účet - registrace na konferenci nestačí. Samotné vytvoření účtu je ale velmi jednoduché, jediné, co po Vás bude systém chtít, je přihlašovací jméno (login) a Vaši e-mailovou adresu. Poté, co tyto údaje vyplníte, Vám systém odešle na zadanou e-mailovou adresu potvrzovací mail, ve kterém bude i náhodně vygenerované heslo. Pokud mail nedorazí, zkontrolujte složky, do kterých se Vám třídí nevyžádaná pošta (spam), případně nějakou dobu vyčkejte (greylisting). Přihlásit se pak můžete buď zadáním přihlašovacího jména či Vaší e-mailové adresy a dále pak hesla, které naleznete v potvrzovacím mailu, případně pomocí jednorázového odkazu, který naleznete rovněž v potvrzovacím mailu. Poté si můžete heslo v případě zájmu změnit.

Pro přihlášení je pak třeba zadat buď přihlašovací jméno, nebo Váš e-mail a heslo, které jste si vybrali. Po přihlášení pak můžete pokračovat na vytvoření abstraktu.

Jeden uživatel může zadat i více abstrakt - ta se Vám pak zobrazují v menu napravo a můžete se k nim kdykoliv (tzn. do uzávěrky pro abstrakta) vracet a případně je ještě opravovat či doplňovat.

Uzávěrka pro zadání abstrakt do systému je pondělí 31. října 2011.